Rizikų forumo renginiai

Seminaras atšauktas

2021 metai, birželis

Rizikos valdymas praktikoje: Veiklos tęstinumo valdymo praktika ir sąsajos su bendra Įmonių rizikos valdymo sistema

2021 m. birželio 3-4 d. Rizikos valdymas praktikoje: Veiklos tęstinumo valdymo praktika ir sąsajos su bendra Įmonių rizikos valdymo sistema seminarą ves Fabrizio Balda, kuris nuo branduolinės inžinerijos specialisto, oro navigacijos sistemų saugumo vadovo ir mokslinių tyrimų bendrautoriaus tapo pagringiniu Ženevos Respublikos ir kantono rizikų valdytoju (CRO). Fabrizio taip pat yra verslo rizikos valdymo studijų pažengusiems dėstytojas Vakarų Šveicarijos taikomųjų mokslų universiteto aukštojoje vadybos mokykloje „HEG Genève“.

2020 metai, spalis

Rizikos valdymas praktikoje: Veiklos tęstinumo valdymo praktika ir sąsajos su bendra Įmonių rizikos valdymo sistema

2020 m. spalio 21 – 22 d. Rizikos valdymas praktikoje: Veiklos tęstinumo valdymo praktika ir sąsajos su bendra Įmonių rizikos valdymo sistema seminarą ves Fabrizio Balda, kuris nuo branduolinės inžinerijos specialisto, oro navigacijos sistemų saugumo vadovo ir mokslinių tyrimų bendrautoriaus tapo pagringiniu Ženevos Respublikos ir kantono rizikų valdytoju (CRO). Fabrizio taip pat yra verslo rizikos valdymo studijų pažengusiems dėstytojas Vakarų Šveicarijos taikomųjų mokslų universiteto aukštojoje vadybos mokykloje „HEG Genève“.

2019 metai

Konferencija: 2019 metinė Rizikų forumo konferencija

2019 m. gruodžio mėn. 11 d. Rizikų forumo konferencijoje pranešimus skaitys Europos ir Lietuvos aukščiausio lygio vadovai bei patyrę rizikų valdymo ekspertai, padėsiantys identifikuoti neišnaudotas galimybes, jūsų organizacijai kylančias grėsmes ir kliūtis, trukdančias efektyviai dirbti. Išgirsite sėkmės istorijas, įkvėpsiančias imtis proaktyvių priemonių toms grėsmėms sustabdyti ir taip pasiekti aukštesnių rezultatų.

Seminaras: Rizikų vertinimo metodai ir atskaitomybė

2019 m. gruodžio 10 d. Rizikų vertinimo ir atskaitomybės seminarą ves Fabrizio Balda, kuris nuo branduolinės inžinerijos specialisto, oro navigacijos sistemų saugumo vadovo ir mokslinių tyrimų bendrautoriaus tapo pagringiniu Ženevos Respublikos ir kantono rizikų valdytoju (CRO). Fabrizio taip pat yra verslo rizikos valdymo studijų pažengusiems dėstytojas Vakarų Šveicarijos taikomųjų mokslų universiteto aukštojoje vadybos mokykloje „HEG Genève“.